HAKKIMIZDA

Seka Mühendislik Hakkımızda

1940'lardan gelen ticari geleneğimiz ile birlikte son 25 yıldır doğalgaz sektöründe bulunmaktayız.

2010 yılından itibaren Seka Mühendislik San. ve Tic. Ltd. Şti. ticari ünvanıyla faaliyet göstermekteyiz.

PE alt yapı müteahhitleri ve doğalgaz dağıtım şirketlerinin işletme ve yatırım malzemeleri temininde, mühendislik birikimimizle sertifikalı malzeme satışı yapmaktayız.

Şehir doğal gaz dağıtım şirketlerinin ihtiyaçları doğrultusunda teknik şartnamelerine uygun özel ürün üretimi ve ithalatını gerçekleştirmekteyiz.
Polietilen hatlar noktasında; İçme suyu, yangın, basınçlı sulama, atık su arıtma, ve kimyasal tesis projelerinin ilgili teknik şartnamelerine uygun , testlerden başarıyla geçmiş ürünleri tedarik etmekteyiz. Bununla birlikte iş ortağı ve distribütörü olduğumuz üretici ve ithalatçıların sektörümüzle ilgili diğer ürünlerinin de ticaretini yapmaktayız.

İgdaş, Aksa Doğal Gaz, Akmercangaz, Bursagaz, Bahçeşehirgaz, Diyargaz, Enerya, Kargaz, Kayserigaz, Kırgaz, Palgaz, gibi şehir doğalgaz dağıtım şirketlerinin alt yapı yatırım ve işletme, bakım/onarım malzemelerini tedarik ettik.

İgdaş (İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş.)'a regülatör yedek kitleri, PE 100 fiting ,endüstriyel temizlik mendili, PE/Çelik geçiş parçası, sleeve boru, PE vana kovanı ve PE vana anahtarı, mekanik manşon, mekanik kep, doğal gaz kaçak arama dedektörleri, baca gazı dedektörleri vermenin yanında Genel Müdürlük konferans salonunda "PE borularda yeni teknolojiler ve işletme problemleri "konulu seminer Prof. Dr. Paşa YAYLA tarafından verilmesi sağlanmıştır.

İpragaz müteahhitleri tarafından; dökme LPG kullanan müşterilerin tank ile tüketim noktası arası PE hatlarında, hızlı montaj kiti kullanılmasını sağlayarak çelik hatlara göre daha uzun ömürlü, emniyetli, hızlı ve uygun maliyetlerle işlerini yapabilecek ürünleri teslim ettik.

Aygaz'ın muhtelif illerdeki gaz dolum terminallerinin PE alt yapı yatırımlarında sadece malzeme temini değil, bilgi ve birikimlerimizle hizmet verdik. Bu kapsamda Prof.Dr. Paşa YAYLA tarafından verilen PE borulama ve test işlemleri konulu eğitimi organize ettik.

İhlas Bizimevler, Ağaoğlu, Varyapı, Dumankaya, Kiptaş ve Toki gibi marka değeri yüksek toplu konut projelerinin doğal gaz ve su altyapı malzemelerini temin ettik.

Muhtelif Maden sahalarında ve 3. Havaalanı şantiyesinde sökülebilir su tahliye sistemi boruları temin ederek şantiyelere su basma problemlerine çözüm ürettik.
Sinpaş İstanbul Sarayları projesi İçme suyu ve yangın hidrant hattı sistemleri için Arılı Plastik/Pipe Life'a özel üretimler yaptırarak konseptin değerine yakışır kalitede malzemeleri teslim ettik.

 

Misyonumuz:

Müşterilerimize kalite kontrol sürecimizden geçmiş, şartnamelere uygun ve sertifikalı doğalgaz ve su altyapı malzemeleri temin etmek, kamu kuruluşlarındaki kalite onay süreçlerine yardımcı olmak, montaj süreçlerinde de mühendislik hizmetlerimiz ile satın alınan malzemelerin, uzun işletme ömürlü olacak şekilde sistemlerinin kurulmasına destek sağlamaktır.

Vizyonumuz:

Ülkemizin doğalgaz ve su altyapı malzeme tedariğini en iyi mühendislik hizmetleri ile sağlayan, lider bir marka olmaktır.

.

WhatsApp
ARAYIN